[B009] Budowa domu na działce rolnej i budowlanej 2020 – krok po kroku, część 2/2

Budowa domu na działce rolnej

UWAGA: artykuł, który właśnie czytasz przedstawia stan mojej wiedzy i przepisów z lutego 2020 roku. Od momentu publikacji przpeisy budowlane zmieniły się niezliczoną ilość razy, więc nie wszystkie podane tu informacje są aktualne. Jeśli szukasz aktualnych informacji to sprawdź e-book:

Jest do druga i ostatnia część poradnika dla budujących dom na działce rolnej. Jeżeli nie przeczytałeś jeszcze części pierwszej to możesz do niej przejść klikając poniżej:

Przerobiłeś już poprzednie kroki? Jeżeli tak to możemy kontynuować.

8. Plan Zagospodarowania terenu i projekt techniczny przyłączy

Zebrane wcześniej dokumenty posłużą na tym etapie jako podstawa do wykonania pierwszych prac projektowych związanych z Twoim nowym domem. Konieczne będzie zlecenie tego architektowi (i ewentualnie projektantom branżowym, jeżeli nie zrobi tego architekt). Warto postarać się o jak najszybsze wykonanie wszystkich prac na tym etapie, bo stworzona tu dokumentacja będzie Ci niezbędna do podjęcia kolejnych kroków. Omówmy zatem co będzie Ci potrzebne:

Sekcja komentarzy i dostęp do zamkniętej grupy na FB dostępne są tylko dla subskrybentów wersji PREMIUM.

Witaj Inwestorze!

Na budowach i w projektach ciągle widzę te same, powtarzające się błędy. Ty nie musisz ich popełniać. Przecież możesz zapisać się na newsletter i pobrać darmowy ebook!

Oprócz niego dostaniesz 10 innych przydatnych plików i przypomnienia o nowych artykułach!Zapisując się wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie newslettera.