Kontakt

Witaj!

Na dole tej strony znajduje się formularz kontaktowy przez który możesz do mnie napisać. Jednak zanim to zrobisz mam do Ciebie prośbę. Wykonaj trzy poniższe kroki:

1. Sprawdź Spis treści bo może odpowiedź na Twoje pytanie już pojawiła się na tym blogu. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki bloga po prawej stronie, żeby łatwo znaleźć interesujący Cię temat.

Nie pomogło? Przejdź do drugiego punktu.

2. Jeśli na blogu był poruszany temat w związku z którym chcesz zadać pytanie to napisz je w komentarzu. Odpowiem na nie tak samo jak na email, ale pytanie i odpowiedź będą widoczne dla wszystkich. Dzięki temu pomożemy wielu osobom na raz.

To dalej nie jest to czego szukasz? Przejdź do ostatniego punktu.

3. Wypełnij formularz i napisz do mnie. Bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytanie. Staram się odpowiadać na wszystkie maile więc proszę o cierpliwość, czasami trwa to kilka dni.
    Wciśnięcie poniższego przycisku "Zgadzam się, wyślij wiadomość" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich, wyżej wymienionych danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na Twoje pytania. Zapoznałeś/aś się też z Polityką Prywatności.