Kontakt

Pytania dotyczące Twojej budowy

Wiem, że budowa domu to setki drobnych problemów, które trzeba rozwiązać. Staram się, żeby moje artykuły Ci w tym pomogły, ale jednocześnie wiem, że wszystkiego nie dam rady opisać. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące budowy, przygotowałem dla Ciebie trzy możliwości:

  1. Cały proces budowy ułożyłem chronologicznie i opisałem w zakładce „Krok po kroku”. Sprawdź, czy jest tam odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć, to skorzystaj z wyszukiwarki na samym dole tej strony.
  2. Pod każdym wpisem na blogu jest możliwość napisania komentarza (dostępna tylko dla subskrybentów pakietu Premium). To idealne miejsce żeby zadać pytanie dotyczące konkretnego zagadnienia, które poruszyłem w artykule.
  3. Wszelkie pytania budowlane możesz też mi zadać przez Facebook. Utworzyłem tam specjalną zamkniętą grupę „Budowa w Praktyce – Grupa Wsparcia” (dostępną tylko dla subskrybentów pakietu Premium).

Inne sprawy i konsultacje budowlane

Jeśli chcesz potrzebujesz indywidualnych konsultacji w sprawie Twojej budowy lub chcesz omówić ze mną inną sprawę, to napisz do mnie email za pomocą poniższego formularza:
    Wciśnięcie poniższego przycisku "Zgadzam się, wyślij wiadomość" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich, wyżej wymienionych danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na Twoje pytania. Zapoznałeś/aś się też z Polityką Prywatności.