Kontakt

Pytania dotyczące Twojej budowy

Wiem, że budowa domu to setki drobnych problemów, które trzeba rozwiązać. Staram się, żeby moje artykuły Ci w tym pomogły, ale jednocześnie wiem, że wszystkiego nie dam rady opisać. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące budowy, przygotowałem dla Ciebie trzy możliwości:

  1. Cały proces budowy ułożyłem chronologicznie i opisałem w zakładce „Krok po kroku”. Sprawdź, czy jest tam odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć, to skorzystaj z wyszukiwarki na samym dole tej strony.
  2. Pod każdym wpisem na blogu jest możliwość napisania komentarza. To idealne miejsce żeby zadać pytanie dotyczące konkretnego zagadnienia, które poruszyłem w artykule.
  3. Wszelkie pytania budowlane możesz też mi zadać przez Facebook. Utworzyłem tam specjalną grupę „Budowa w Praktyce – Grupa Wsparcia” dla wszystkich czytelników mojego bloga. Serdecznie zapraszam Cię do zapisania się do niej.

Inne sprawy

We wszystkich innych sprawach możesz napisać do mnie email za pomocą poniższego formularza:
    Wciśnięcie poniższego przycisku "Zgadzam się, wyślij wiadomość" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich, wyżej wymienionych danych osobowych w celu nawiązania kontaktu i odpowiedzi na Twoje pytania. Zapoznałeś/aś się też z Polityką Prywatności.