Grupa wsparcia na Facebooku

budowa w praktyce grupa wsparcia

Cześć!

Pierwszego stycznia 2020 ukazał się pierwszy artykuł na moim blogu budowawpraktyce.pl. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, czy ktokolwiek będzie czytał moje “wypociny” i czy komuś się to przyda. Przecież portali poświęconych budowie domu jest w Internecie bez liku.

Po 18 miesiącach publikowania specjalistycznych artykułów widzę, że zapotrzebowanie na wiedzę jest ogromne. Zadajecie mi coraz więcej pytań  pod artykułami w komentarzach oraz przez email. Każdemu odpowiadam najszybciej jak tylko mogę i staram się aby nikt nie został bez porady. Żeby jeszcze bardziej ułatwić wszystkim czytelnikom zadawanie pytań i pomagać większej liczbie osób jednocześnie, zdecydowałem się na utworzenie nowej grupy na Facebooku.

Nie wiesz czy warto dołączyć? Przypomnij sobie ile razy zastanawiałeś się czy lepiej wybrać materiał A lub B? Wykonawca zakończył kolejny etap prac, twierdzi że wszystko jest ok, ale masz wątpliwości? W projekcie katalogowym brakuje jakiegoś szczegółu? Znasz jakieś zaufane miejsce gdzie możesz o to wszystko zapytać?
Właśnie w takich sytuacjach ma Ci pomóc grupa wsparcia. Możesz tam zadać dowolne pytanie dotyczące budowy, podzielić się swoimi doświadczeniami, albo zapytać o opinie innych użytkowników. Wszystko całkowicie za darmo, bez reklam i spamu. Trudno o lepszy sposób, żeby uniknąć kosztownych błędów przy budowie własnego domu!

Do zobaczenia na grupie!

budowa w praktyce
 
 
 

Powiązane artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Budujesz swój dom i chcesz uniknąć błędów?

Nie dowiesz się wszystkiego o budowie z jednego artykułu. Zapisz się na newsletter, a otrzymasz powiadomienia o nowych treściach!Zapisując się wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie newslettera.