Życzenia świąteczne i noworoczne

Rok 2020 zbliża się powoli do końca i tym samym nadchodzi czas na podsumowania. Za sprawą pandemii dla wielu z Was (dla mnie też) był to jeden z najdziwniejszych okresów w życiu.

Podsumowanie 2020

Jeszcze rok temu biłem się z myślami, czy warto pisać i prowadzić blog. Nie wiedziałem jak moje artykuły zostaną odebrane, czy komuś w ogóle się przydadzą? Przecież w Internecie jest pełno poradników budowlanych, po co kolejny? Zdecydowałem się zaryzykować. Pierwszy artykuł ukazał się dokładnie 1 stycznia 2020. Od tamtej pory przeczytaliście moje porady ponad 17 tysięcy razy! Po roku pisania jestem pewny, że podjąłem dobrą decyzję. A to przecież nie koniec bo od 1 stycznia 2021 będę pisał dalej 🙂 A Tobie co się udało w tym roku zrealizować?

Życzenia

W okresie pandemii przyszłość jest niepewna. Wiele osób zastanawia się co będzie w 2021, może przyjdzie kryzys? Może nie warto teraz rozpoczynać budowy? Może lepiej nie brać kredytu? Niestety nie mam dla Ciebie odpowiedzi na te pytania. Wiem tylko, że to nie pierwszy i nie ostatni ogólnoświatowy kryzys i epidemia. Historia uczy, że za kilka lat nie będzie już śladu po dzisiejszych trudnościach. Dlatego wbrew pozorom z optymizmem patrzę w przyszłość i z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2021 życzę Ci:

  • zdrowia, bo ono zawsze jest potrzebne;
  • cierpliwości, która pomoże przeczekać trudne czasy;
  • determinacji, żebyś wdrożył swoje plany w życie;
  • mądrości, dzięki której zbudujesz swój wymarzony dom na skale, a nie na piasku.

Podziękowania

Na koniec chciałbym jeszcze podziękować mojej Żonie bez której ten blog prawdopodobnie by nie powstał. Za Jej cierpliwość i pomoc w korekcie każdego wpisu.

Dziękuję również Tobie drogi Inwestorze za to że poświęcasz czas na czytanie. Bez Ciebie nie miałbym do kogo pisać:)

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2021!

Krystian Lemkowski

Tutaj znajduje się sekcja komentarzy dostępna dla subskrybentów pakietu Premium.

WITAJ!

Czy już znasz podcast „Dylematy budowlane”?

KLIKNIJ I POSŁUCHAJ KONIECZNIE!