Życzenia świąteczne i noworoczne

Rok 2020 zbliża się powoli do końca i tym samym nadchodzi czas na podsumowania. Za sprawą pandemii dla wielu z Was (dla mnie też) był to jeden z najdziwniejszych okresów w życiu.

Podsumowanie 2020

Jeszcze rok temu biłem się z myślami, czy warto pisać i prowadzić blog. Nie wiedziałem jak moje artykuły zostaną odebrane, czy komuś w ogóle się przydadzą? Przecież w Internecie jest pełno poradników budowlanych, po co kolejny? Zdecydowałem się zaryzykować. Pierwszy artykuł ukazał się dokładnie 1 stycznia 2020. Od tamtej pory przeczytaliście moje porady ponad 17 tysięcy razy! Po roku pisania jestem pewny, że podjąłem dobrą decyzję. A to przecież nie koniec bo od 1 stycznia 2021 będę pisał dalej 🙂 A Tobie co się udało w tym roku zrealizować?

Życzenia

W okresie pandemii przyszłość jest niepewna. Wiele osób zastanawia się co będzie w 2021, może przyjdzie kryzys? Może nie warto teraz rozpoczynać budowy? Może lepiej nie brać kredytu? Niestety nie mam dla Ciebie odpowiedzi na te pytania. Wiem tylko, że to nie pierwszy i nie ostatni ogólnoświatowy kryzys i epidemia. Historia uczy, że za kilka lat nie będzie już śladu po dzisiejszych trudnościach. Dlatego wbrew pozorom z optymizmem patrzę w przyszłość i z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2021 życzę Ci:

 • zdrowia, bo ono zawsze jest potrzebne;
 • cierpliwości, która pomoże przeczekać trudne czasy;
 • determinacji, żebyś wdrożył swoje plany w życie;
 • mądrości, dzięki której zbudujesz swój wymarzony dom na skale, a nie na piasku.

Podziękowania

Na koniec chciałbym jeszcze podziękować mojej Żonie bez której ten blog prawdopodobnie by nie powstał. Za Jej cierpliwość i pomoc w korekcie każdego wpisu.

Dziękuję również Tobie drogi Inwestorze za to że poświęcasz czas na czytanie. Bez Ciebie nie miałbym do kogo pisać:)

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2021!

Krystian Lemkowski

2 komentarzy do “Życzenia świąteczne i noworoczne

 1. Krystian naprawdę kawał świetnej roboty… Już deceniam i po trochę korzystam a jak zaczniemy przygotowania do swojej budowy to będzie potężne vademecum 🙂

  Czasy są dziwne.. ale co nie jest? Trzymajmy się tego optymistycznego spojrzenia na jutro 😉 a z czasu pandemii na pewno bardziej docenimy nasza 'zwykla’ codzienność.
  Duzo zdrowia przede wszystkim 😉 !!
  I owocnego 2021 !

  1. Dziękuję za życzenia i bardzo miło mi słyszeć, że moja praca się przydaje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Witaj Inwestorze!

Na budowach i w projektach ciągle widzę te same, powtarzające się błędy. Ty nie musisz ich popełniać. Przecież możesz zapisać się na newsletter i pobrać darmowy ebook!

Oprócz niego dostaniesz 10 innych przydatnych plików i przypomnienia o nowych artykułach!Zapisując się wyrażasz jednocześnie zgodę na otrzymywanie newslettera.