Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Cześć!

Pierwsze co mi przychodzi do głowy, gdy myślę o całym roku 2021 brzmi: “jak szybko to zleciało”. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie zegarek chyba oszukuje i kręci się coraz szybciej 😉 Z drugiej strony nie mogę narzekać, bo przez ostatni rok na blogu zagościło 96 tysięcy nowych czytelników, czyli z przymrużeniem oka można powiedzieć, że prawie każda osoba budująca w Polsce dom, bo w 2020 roku wydano 106 tysięcy pozwoleń na budowę domów jednorodzinnych. Bardzo mi miło, że pomogłem prawie wszystkim 😉

Życzenia

Przechodząc do sedna dzisiejszego wpisu chcę Ci złożyć najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2022! Przede wszystkim życzę Ci:

  • zdrowia, bo przecież nikt nie lubi chorować;
  • pozytywnego nastawienia do przedziwnej rzeczywistości;
  • mądrości w podejmowaniu planów i decyzji;
  • oraz stale rosnącego budżetu na budowę własnego domu!

Podziękowania

Na koniec roku największe podziękowania należą się oczywiście mojej Żonie, bez której ten blog byłby pełen błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych i pewnie nie udałoby się nikomu go przeczytać.

Dziękuję również wszystkim czytelnikom, w tym Tobie drogi czytelniku, za to że czytasz, komentujesz i razem ze mną tworzysz Grupę Wsparcia na Facebooku, dzięki czemu wspólnie pomagamy innym budującym 🙂 Do przeczytania w przyszłym roku!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2022!

budowa w praktyce
Tutaj znajduje się sekcja komentarzy dostępna dla subskrybentów pakietu Premium.

WITAJ!

Czy już znasz podcast „Dylematy budowlane”?

KLIKNIJ I POSŁUCHAJ KONIECZNIE!